IT.HR 

TWÓJ AGENT DO ZADAŃ SPECJALNYCH 

REKRUTACJE STAŁE 

REKRUTACJA KONTRAKTORÓW

OUTSOURCINING

KADR i PŁAC 

 

CO NAS WYRÓŻNIA?

IT TO NASZA PASJA

Mamy ponad 20-ścia lat  doświadczenia w branży IT. Stale się rozwijamy. Poznajemy nowe technologie, nowe rozwiązania. Zgłębiamy tajniki IT każdego dnia, tak aby być godnym partnerem dla naszych Klientów i Kandydatów. 

ZNAJDUJEMY "PEREŁKI"

Aby dotrzeć do odpowiedniego Kandydata korzystamy z narzędzi oraz systemów opierających się

o nowoczesne technologie, w tym AI i ML. Dysponujemy unikalną bazą ponad 50 000 Kandydatów na całym świecie, we wszystkich, nawet bardzo unikalnych technologiach. 

ROZUMIEMY

BIZNES 

Poznaliśmy setki firm. Pracując przy sprzedaży systemów ERP mieliśmy okazję poznać "od środka" wiele organizacji, ich procesy i skomplikowane zależności finansowo-strukturalne. Dzięki temu doświadczeniu mamy pełną świadomość jak istotny jest dobór odpowiedniego pracownika. Mamy poczucie odpowiedzialności za rozwój biznesów naszych Klientów. 

JESTEŚMY AGILE

Stosujemy metodyki zwinne w procesie rekrutacji. Szukamy dla naszych Klientów najlepszych Kandydatów, którzy są dostępni w danym momencie i miejscu. Reagujemy szybko, dostosowując się do zmiany. Słuchamy naszych Klientów. 

AUTOMATYZUJEMY PROCESY

Automatyzujemy procesy i komunikację z Klientami i Kandydatami. Dzięki temu działamy szybko i efektywnie. 

SZANUJEMY

LUDZI

Szanujemy Ludzi. Starannie przygotowujemy się do każdej rekrutacji, zapoznajemy się z kulturą organizacji, atmosferą i dobieramy osoby, które wpisują się w daną firmę. Zmiana pracy to dla każdego duża sprawa dlatego dbamy o to, aby Kandydaci podejmowali trafne i przemyślane decyzje przy zmianie pracy. "Wciskanie" oferty to zachowanie leząca po za naszymi standardami

IT.HR Ltd

Wielka Brytania 

Kemp House,

152-160 City Road,

London, EC1V 2NX

IT.HR Ltd

oddział Polska 

al. Jerozolimskie 81

02-001 Warszawa 

IT.HR Ltd oddział Korea Południowa 

Seoul Center 

67 Suhadong,

Jung-Gu, Seul