top of page
Colorful Balls _edited.jpg

Co nas wyróżnia

Star Badge

PASJA

Mamy ponad 20-ścia lat  doświadczenia w branży IT. Ale nie spoczywamy na laurach i stale się rozwijając, poznajemy nowe technologie oraz nowe rozwiązania. Zgłębiamy tajniki IT każdego dnia, tak aby być godnym partnerem dla naszych klientów i kandydatów. 

Star Badge

AUTOMATYZACJA

Automatyzujemy procesy i komunikację z klientami i kandydatami, dzięki temu działamy szybko i efektywnie, a proces rekrutacyjny jest łatwy i przejrzysty. 

Star Badge

SZACUNEK

Starannie przygotowujemy się do każdej rekrutacji, zapoznajemy się z kulturą organizacji, atmosferą i dobieramy osoby, które idealnie wpisują się w daną firmę. Zmiana pracy to dla każdego duża sprawa, dlatego dbamy o to, aby kandydaci podejmowali trafne i przemyślane decyzje przy jej  zmianie. "Wciskaniu" oferty mówimy stanowcze "nie". Takie zachowanie leżą daleko poza naszymi standardami

Star Badge

ZROZUMIENIE

Poznaliśmy setki firm.

Pracując przy sprzedaży systemów ERP, mieliśmy okazję poznać "od środka" wiele organizacji, w tym ich procesy i skomplikowane zależności finansowo-strukturalne. Dzięki temu doświadczeniu, mamy pełną świadomość, jak istotny jest dobór odpowiedniego pracownika.

Mamy poczucie odpowiedzialności za rozwój biznesów naszych klientów. 

Star Badge

znajdujemy
"PEREŁKI"

Aby dotrzeć do odpowiedniego kandydata korzystamy z narzędzi oraz systemów opierających się

o nowoczesne technologie, w tym AI i ML. Dysponujemy unikalną bazą ponad 50 000 kandydatów na całym świecie, specjalizujących się w

Star Badge

AGILE

Stosujemy metodyki zwinne w procesie rekrutacji. Szukamy dla naszych klientów najlepszych kandydatów, którzy są dostępni w danym momencie i miejscu.

Reagujemy szybko, dostosowując się do zmiany. Czyli przede wszystkim słuchamy naszych klientów. 

bottom of page