IT.HR -

TWÓJ AGENT DO ZADAŃ SPECJALNYCH 

 

Co nas wyróżnia?

AdobeStock_285205035.jpeg

IT TO NASZA PASJA

Mamy ponad 20-ścia lat  doświadczenia w branży IT. Ale nie spoczywamy na laurach i stale się rozwijając, poznajemy nowe technologie oraz nowe rozwiązania. Zgłębiamy tajniki IT każdego dnia, tak aby być godnym partnerem dla naszych klientów i kandydatów. 

ZNAJDUJEMY "PEREŁKI"

Aby dotrzeć do odpowiedniego kandydata korzystamy z narzędzi oraz systemów opierających się

o nowoczesne technologie, w tym AI i ML. Dysponujemy unikalną bazą ponad 50 000 kandydatów na całym świecie, specjalizujących się we wszystkich, nawet tych najbardziej unikalnych technologiach. 

ROZUMIEMY

BIZNES 

Poznaliśmy setki firm.

Pracując przy sprzedaży systemów ERP, mieliśmy okazję poznać "od środka" wiele organizacji, w tym ich procesy i skomplikowane zależności finansowo-strukturalne. Dzięki temu doświadczeniu, mamy pełną świadomość, jak istotny jest dobór odpowiedniego pracownika.

Mamy poczucie odpowiedzialności za rozwój biznesów naszych klientów. 

Szanujemy ludzi

Starannie przygotowujemy się do każdej rekrutacji, zapoznajemy się z kulturą organizacji, atmosferą i dobieramy osoby, które idealnie wpisują się w daną firmę. Zmiana pracy to dla każdego duża sprawa, dlatego dbamy o to, aby kandydaci podejmowali trafne i przemyślane decyzje przy jej  zmianie. "Wciskaniu" oferty mówimy stanowcze "nie". Takie zachowanie leżą daleko poza naszymi standardami

AUTOMATYZUJEMY PROCESY

Automatyzujemy procesy i komunikację z klientami i kandydatami, dzięki temu działamy szybko i efektywnie, a proces rekrutacyjny jest łatwy i przejrzysty. 

Jesteśmy Agile

Stosujemy metodyki zwinne w procesie rekrutacji. Szukamy dla naszych klientów najlepszych kandydatów, którzy są dostępni w danym momencie i miejscu.

Reagujemy szybko, dostosowując się do zmiany. Czyli przede wszystkim słuchamy naszych klientów. 

People .png

REKRUTACJE STAŁE 

REKRUTACJA KONTRAKTORÓW

OUTSOURCING

KADR i PŁAC